DARMOWA DOSTAWA OD 299ZŁPRZYJAZNE ZWROTY
 • Płatność i dostawa

PŁATNOŚCI

 1. Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:
  1. Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
  2. Za pośrednictwem platformy płatniczej:
   • Płatności online
   • BLIK
   • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
   • Przy odbiorze
 2. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 3. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
 4. W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.
 5. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur oraz paragonów imiennych elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.
 6. „Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”.

 

DOSTAWA

 1. Jesteśmy zobowiązani aby dostarczyć Ci towar bez wad.
 2. Termin przygotowania towaru do wysyłki podany jest przy każdym produkcie (jest to czas jaki jest nam potrzebny do skompletowania towaru i przygotowania go do wysyłki)
 3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu.
 4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie lub rozdzielone na kilka zamówień realizowanych niezależnie.
 5. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 6. Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:
  1. Za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL
  2. Za pośrednictwem Paczkomatów firmy InPost
 7. Zamówienia o wartości przekraczającej 299zł są realizowane bezpłatnie (dotyczny przedłaty). Promocja nie dotyczy wysyłek paletówych (forma dostawy - DHL Paleta). Obowiązujący koszt przesyłki podany jest na karcie każdego produktu oraz podczas składania zamówienia.
 8. Nasz towar magazynujemy w dwóch punktach w Polsce (w Łodzi oraz w Chynowie w województwie mazowieckim). Jeśli w jednym zamówieniu kupisz produkty z różnych magazynów, przesyłkę wyślemy dwoma paczkami. W tej chwili wysyłka z magazynu w Chynowie dostępna jest tylko na pośrednitwem firmy kurierskiej DHL (tylko przedpłata). Dla przesyłek z magazynu w Łodzi dostępne są następujące formy dostawy: kurier DHL, InPost Paczkomaty. Za przesyłki z magazynu Łódź możesz zapłacić również przy obiorze.

 

 

 • Sklep zamknięty

Trwają prace techniczne